נעים להכיר,

אני תמר

ואצלי, לעצב אלבומים זה בגנים...

לב1

נעים להכיר, אני תמר

ואצלי, לעצב אלבומים זה בגנים...

לב1
עוד תמונה עם אבא שלי

שמי תמר לב ארקין, נשואה לאופיר ואמא של אור, דרור ורון.
את האהבה לאלבומי התמונות גיליתי מגיל צעיר.

כשהייתי ילדה ואבא שלי היה לוקח לפיתוח את התמונות שצילמנו (בעידן שבו עדיין היה פילם), חיכיתי ימים שלמים בציפייה. אני עדיין זוכרת כמה התרגשתי בכל פעם שהוא נכנס הביתה, כשבידיו המעטפה הצהובה עם התמונות…

לשמחתי התמונות שצילמנו לא העלו אבק, כי לאבא שלי, איש התעשייה האווירית, היה תחביב: מידי שנה הוא היה אוסף את כל התמונות ומכין אלבום מהרגעים שצילמנו בשנה החולפת. הייתי יושבת ומסתכלת עליו בהערצה – איך הוא מיין וסידר את התמונות בסבלנות, איך הוא דאג שכל תמונה תספר סיפור ואיך הוא השתמש בחוש האסתטי המפותח שלו כדי לעצב אלבומים לתפארת.

tamar 13 for web
about

האלבומים שהוא יצר היו כל כך מלאי חיים, שהם שימשו גם כמדריכי טיולים לפני שהיה גוגל:
חברים היו מגיעים אלינו הביתה כדי לעיין באלבומים מהחופשות שלנו בחו"ל – על שלל האתרים, המקומות והמסעדות שבהם ביקרנו. הם אפילו יכלו לראות מה אכלנו, כי גם את הקבלות מהמסעדות אבא שלי שמר…

לאחר שהקן המשפחתי שלי החל להתרחב הכנתי אלבומים משפחתיים עם אותו הברק בעיניים. חברות שראו את האלבומים שהכנתי עבור משפחתי, ביקשו שאעשה את אותו הדבר עבורן. גם הן רצו לחזור בכל פעם לרגעים הכי מיוחדים בחיים, אבל למי יש זמן להכין אלבום?

כשבני האמצעי דרור היה בן 10 חודשים, בשבת של קיץ חם, יצא אבא שלי לרכוב על אופניים ולא חזר. הוא סיים את חייו על אופניים, מדום לב, בגיל 62. אבא שלי, האיש החזק והספורטיבי ביותר שהכרתי…

אבא שלי היה מקור להשראה עבורי. כבר מתקופת הילדות ספגתי ממנו את האהבה ואת היכולת לאצור זכרונות. בעקבות הרצון להמשיך את דרכו והאהבה להנצחת רגעים, נולד העסק שלי "רגעים – כי אפשר לאצור את הזמן".

מאז, במשך קרוב לעשור, אני עוסקת באהבה גדולה בתמונות שמספרות סיפורי חיים של אנשים ומשפחות, ואני נהנית מהעשייה כאילו היו אלה תמונות המשפחה הפרטית שלי.
אני לומדת להכיר את המשפחה וכך יכולה לאצור את כל החוויות המשפחתיות במגוון אירועים והזדמנויות.
אני מחזירה לאנשים שליטה על מאגר התמונות שלהם באמצעות מיון מוקפד של רגעי חייהם הקטנים והגדולים. אני מוציאה לאור באלבומים את הזכרונות שהם בחרו לאצור ולהנציח.

ואני גאה להיות דור שני למעצבי אלבומים

שלכם,
תמר

תמרי 29 scaled

איך שולחים אלי את התמונות

דברו איתי

איך אפשר להשיג אותי?

בואו להגיד שלום :)

מוזמנים לשלוח לי הודעה, לכל שאלה

דילוג לתוכן